Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Преподобен Наум Охридски

На 03.07.2023 година, Света Божествена Литургија на празникот на Свети Наум Охридски Чудотворец, со молитвено учество на Неговото Високопреосвештенство Митрополитот Кумановско-осоговски г. Григориј.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: