Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Вечерна богослужба за Недела втора по Педесетница

На 17.06.2023 година, Недела втора по Педесетница, Неговото Високопреосвештенство митрополитот Кумановско-осоговски г. Григориј, служеше Воскресна вечерна богослужба во храмот на света Троица во Куманово.
"Вечерна богослужба за Недела втора по Педесетница"

На 17.06.2023 година, Недела втора по Педесетница, Неговото Високопреосвештенство митрополитот Кумановско-осоговски г. Григориј, служеше Воскресна вечерна богослужба во храмот на света Троица во Куманово.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: