Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Вечерна богослужба за Неделата на Сите светии

На 10.06.2023 година, Неделата на Сите светии, Неговото Високопреосвештенство митрополитот Кумановско-осоговски г. Григориј, служеше Воскресна вечерна богослужба во митрополитскиот соборен храм на свети Никола во Куманово.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: